betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS304.COM – 27-0 GALİP GELEN TEKNİK DİREKTÖRÜ KOVDULAR: ‘ŞAŞIRDIK VE ÜZÜLDÜK’

restbet350 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Futbol dünyasında değişik galibiyet alan takımın futbolcuları ve teknik ekibi büyük mutluluk yaşarken İtalya’da bu durum tersine döndü.

Grosseto merkezlik gençlik takımı olan Invictasauro, sahasında ağırladığı Marina Calcio’yu 27-0 gibi ağır bir skorla mağlup ederken, maç sonunda kazanan takımın teknik direktörü Massimiliano Riccini’nin görevine son verildi.

Konu hakkında açıklama yapan Invictasauro Başkanı Paolo Brogelli, “Bizim takımın Marina Calcio’yu 27-0 mağlup ettiğini duyduğumuzda çok şaşırdık ve üzüldük. Rakibe her zaman saygı göstermeniz gerekiyor ve bugün saygı gösterilmedi” ifadelerini kullandı.


betpas321 adresinden siteye sorunsuz erişebilirsiniz. kesinlikle önerdiğimiz bir site.

Mağlup ettikleri takımdan özür dileyen Brogelli, “Başkan olarak Marina kulübünden içtenlikle özür diliyorum. Yönetimin oy birliğiyle aldığı karar neticesinde teknik direktör Riccini’yi görevden almaya karar verdiğimizi duyurmak isteriz. Antrenörlerimiz genç oyuncuları yetiştirmekle görevlendiriliyor ama hepsinden büyük ölçüde önemli olansi eğitmekle görevliler. Bugün bu olmadı” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BETPAS307 OLDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS304.COM – 27-0 GALİP GELEN TEKNİK DİREKTÖRÜ KOVDULAR: ‘ŞAŞIRDIK VE ÜZÜLDÜK’

About yeni girişi
betpas sağlam bahis siteleri arasında yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*