betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS316.COM – GEORGİNA RODRİGUEZ’DEN RONALDO’YA PAHALI HEDİYE!

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus’ta kariyerini sürdüren Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz günlerde 35. yaşını kutladı.
Cristiano Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, 35 yaşına giren sevgilisine doğumgünü hediyesi olarak lüks bir cip hediye etti.
LÜKS MARKA CİP HEDİYE ETTİ
Sevgilisi Georgina Rodriguez ve oğlu Cristiano Ronaldo Jr. ile kutlama yapan dünya yıldızına kız arkadaşından beklenmedik bir hediye geldi. Araba koleksiyonu olan ve arabaları çok sevdiği bilinen Ronaldo’ya, kız arkadaşı koleksiyonuna bir parça daha ekledi.

Portekizli futbolcuya hediye olarak 600 bin pound (yaklaşık 4.6 milyon TL) değerinde lüks bir cip hediye etti.
Georgina Rodríguez’in mini bir servet değerindeki aracı kurdeleye sardırmış olması sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oldu.
“BALIKÇI OLACAĞIMI DÜŞÜNÜYORDUM”
Öte yandan 5 Şubat’ta 35. yaşını kutlayan Cristiano Ronaldo ülkesinde verdiği röportajda çocukluk anılarından söz etti. Canal 11’e konuşan Cristiano Ronaldo kariyerinin beklemediği bir noktaya geldiğini belirterek, ”Küçükken 35 yaşına geldiğimde Madeira’da bir balıkçı olacağımı düşünüyordum. Oynadığım kulüpler ve kazandığım başarılar aklımın ucundan bile geçmiyordu” dedi.


Bir önceki yazımız olan BETPAS316.COM - LARKİN'DE BEKLENEN GELİŞME! RESMEN DUYURULDU... başlıklı makalemizde betpas316.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETPAS316.COM – GEORGİNA RODRİGUEZ’DEN RONALDO’YA PAHALI HEDİYE!

About yeni girişi
betpas sağlam bahis siteleri arasında yer almaktadır.

6 Comments on BETPAS316.COM – GEORGİNA RODRİGUEZ’DEN RONALDO’YA PAHALI HEDİYE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*