BETPAS411 BONUSTAN

Gaziantep FK in Beşiktaş sta se pomerila v 8. tednu Super lige. Gostitelj Gaziantep je na tekmi na stadionu Gaziantep Kalyon zmagal z rezultatom 3-1.

BEŞİKTAŞ RUŠEN V 3 CILJIH

Gaziantep je v 44. minuti nadaljeval z golom Kevina Mirallasa. Pri tem zadetku je sodnik najprej dvignil ofsajdno zastavo, pozneje pa je bil cilj določen na opozorilo VAR-a.

Bešiktaš je v 55. minuti po akciji Ersina Destanoğluja proti Muhammetu Demirju zunaj kazenskega prostora prejel rdeči karton in ostalo je 10 ljudi.

Kljub preostalim 10 ljudem je Bešiktaš rezultat izenačil s podajo Valentina Rosierja in golom Cylea Larina v 61. minuti.

Gaziantep je po dveh minutah znova povedel z Muhammetom Demirjem. Kenan Özer je rezultat tekme določil v 90 + 8.

SERIJA BEŞİKTAŞ SE KONČALA

Ko je serijo nepremagljivosti povečal na 7 iger, je Gaziantep rezultat povišal na 11. Bešiktaš, katerega dvotedenski niz se je končal, je ostal na 10 točkah.

Gaziantep bo naslednji teden gost Denizlispora. Beşiktaş se bo po nacionalnem premoru doma pomeril z Başakşehirjem.

ERSİN JE BIL ZUNAJ IGRE

V 55. minuti tekme je Ersin Destanoğlu prejel rdeči karton.

Ersin Destanoğlu, ki je želel odstraniti žogo, vrženo za obrambo, je trčil v napadača Gaziantepa FK Muhammeta Demirja. Po tem položaju je sodnik Yaşar Kemal Uğurlu Ersinu Destanoğluju pokazal rdeči karton.

Ersin Destanoğlu in Sergen Yalçın sta nasprotovala tej odločitvi, vendar je rezultat ostal nespremenjen.

RAZPRAVA MED KLUBI

Trener Beşiktaşa Sergen Yalçın je zadnjo menjavo izkoristil tako, da je iz igre vzel Cylea Larina in zamenjal Güvena Yalçına.

73. Trener Gaziantepa Sumudica in njegov prevajalec ter trener Beşiktaşa Murat Şahin so zaradi spora med kočami vsako minuto prejeli rumeni karton.

ZMAGOVALNI POLOŽAJ GAZIANTEPA

V FK Gaziantep, ki je Bešiktaš premagal z rezultatom 3: 1, so tehnična ekipa in nogometaši takoj, ko so igrali tekmo, pozirali za zmago v garderobi.