BETPAS411 KAYIT OL

Milan se je v ligi UEFA Europa pomeril z Rio Ave.

Na tekmi, katere redni čas se je končal z 1: 1, podaljšek pa z 2: 2, je Milan dobil ime v skupinah, ko je enajstmetrovko premagal Rio Ave z 9: 8.

Na tekmi, ki se je v prvem polčasu končala z 0: 0, je Milan v 51. minuti z golom Alexisa Saelemaekersa povedel z 1: 0.

72. V minuti je Chico Geraldes za Rio Ave dosegel rezultat 1-1. 90 minut se je končalo z izenačenostjo 1: 1 in boj se je podaljšal.

HAKANOVA CILJNA ZADEVA ZAGOTAVI PENALTE

91. V nekaj minutah je Gelson Dala zabeležil zadetek, ki je Rio Ave vodil z 2: 1. Ob padcu nazaj je Milan zadihal v 120. minuti. Hakan Çalhanoğlu je žogo poslal v mrežo in rezultat je dosegel 2-2.

120 minut se je končalo z rezultatom 2-2, tekma pa je bila enajstmetrovka. Nobena ekipa še dolgo ni mogla prevladovati pri enajstmetrovkah. Milanu je uspelo ostati v skupinah lige Europa, ko je proti enajstmetrovkam premagal nasprotnika z 9-8.