BETPAS491 BONUS ELDE ET

Ekipi ynë kombëtar i futbollit vazhdoi përparimin e tij të suksesshëm në turne duke fituar 3-0 kundër Norvegjisë në ndeshjen e dytë të Grupit të Kualifikimit Evropian të Kupës së Botës 2022 G.

“NE B DM EV ÇDO GJ T R DREJT KUNDR NORVEGJIT T FORT”

Një Trainer i Ekipit Kombëtar të Futbollit Şenol Güneş tha në konferencën për shtyp që mbajti pas ndeshjes, “Ne luajtëm dhe fituam me Norvegjinë, e cila është një ekip i fortë. Ne jemi të lumtur. Ne fituam dhe bëmë gjithçka si duhet. “ tha. p>

olenol Güneş: Jam krenar-Video

“KEMI P BRFITUAR M B MIRTER NGA DOBSIA E KONKURRUESIT”

Thënia “Ne e dinim forcën e kundërshtarit. Ne i shfrytëzuam mirë dobësitë e tyre.” Duke thënë, Güneş, vuri në dukje se futbolli i suksesshëm sidomos në kundërsulme e ktheu lojën në favor gjatë ndeshjes.

“Ndeshja Latvia nuk garantohet”

Guneş bëri vlerësimin vijues në lidhje me ndeshjen tonë të 3-të në grup kundër Letonisë:

“Lojtarët e mi janë mësuar me përgjegjësinë për të fituar. Letonia është një ndeshje interesante dhe ndeshje të tilla kanë vështirësi. Duhet të jemi të durueshëm. Nuk duhet të pranojmë të jemi favorit ose të humbasim paraprakisht. Një ndeshje e vështirë , jo një garanci. Por loja jonë, vullneti ynë, Ne do të përdorim ambicien tonë për të fituar. Ne duhet të bëjmë gjithçka në vend dhe në kohë. As unë dhe as lojtarët tanë nuk kemi të drejtë të humbasim në këmbim të kaq shumë përpjekjesh. Unë, futbollistët, dhe kombi turk gjithashtu dëshiron të jetë në Kupën e Botës.

“Ne duhet të jemi më të mirë”

Duke vënë në dukje se ndeshjet e Hollandës dhe Norvegjisë janë një provë e sistemit të lojës së Kombëtares A përpara se Kupa Evropiane të jetë pjesërisht e saktë, Güneş tha, “” Por ka një skuadër të re çdo ditë Ne luajmë mirë, por mjaftueshëm. “Duhet të jemi më mirë. Kemi bërë një rrugë të gjatë në të kuptuarit e mbrojtjes. Duhet të bëjmë edhe më mirë.” shtoi.

“Thashe se po fillon OZAN GATISHT”

Güneş nxori Ozan Tufan, i cili shënoi 2 gola në ndeshje, jashtë loje dhe ndau me anëtarët e shtypit se ai tha “Ju po filloni” , “Ozan, i cili është një futbollist i mirë në Fenerbahçe, është shprehur më shumë bindjen e tij se ai do të përmirësohet “.

Betpas491 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

14 Comments on BETPAS491 BONUS ELDE ET

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: