BETPAS491 CASİNO FİRMALARI

Emre Çolak, i cili qëndroi pa klub për 6 muaj pasi u largua nga Deportivo, nënshkroi Fatih Karagümrük, një nga ekipet e reja të kampionatit, gjatë periudhës së transferimit dimëror.

“MUND T A JEN O JON”

Futbollisti me përvojë tërhoqi një reagim me llogarinë e tij në rrjetet sociale. Çolak deklaroi qartë se ai dëshironte që ekipi verdhekuq të ishte kampion duke thënë, “Brenda dhe jashtë janë një, maji është i yni …” .

Ishte e jashtëzakonshme që lojtari 29-vjeçar ndau 4 yje.

Betpas491 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

11 Comments on BETPAS491 CASİNO FİRMALARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: