BETPAS492 CASİNO PİYASASI

Kelyje dar viena „Galatasaray“ gynybos linijos pakeitimo operacija. Technikos vadovas Fatihas Terimas sąlyginai patvirtino pardavimą „Marcao“ ir „Luyindama“, kurie retkarčiais gaudavo pasiūlymus dėl pervedimo.

Patyręs treneris atvėrė kelią šiems žaidėjams siųsti, jei buvo pavardės jo sąraše.

SUSIJ LU SU KELYJE, KELIŲ ATSIRADIMAS

Ypač su Luyindama tai savaime suprantama. Tačiau vadovybė toliau tobulina dviejų žaidėjų sutartis.

Tikimasi, kad tiek Marcao, tiek Luyindama kasmet pasirašys 1,5 milijono eurų. „Luyindama“ sutartyje bus išlyga dėl išleidimo ir vasaros sezonu yra galimybė parduoti už maždaug 10–15 milijonų eurų kainą.

TERIMO PRAŠYMAS ALPARSLANO ÖZTÜRKO

Remiantis „Fanatik“ žiniomis, Terimo reikalaujami vardai taip pat pateko į darbotvarkę paskutiniame valdybos posėdyje.

2. Prezidentas Abdurrahimas Albayrakas asmeniškai rūpinasi šia operacija ir informuoja prezidentą Mustafą Cengizą. Šia kryptimi, be Kaano Ayhano, kitas Terimo paprašytas gynėjas buvo Alpaslanas Öztürkas.

Fatihas Hodja 27 metų futbolininką, pakviestą į rinktinės būrį, laiko ir kamščiu, ir dešiniuoju gynėju. Galimo Kaano Ayhano perkėlimo ir naujos sutarties su Donku pasirašymo atveju bus atlikta svarbi „Fatih“ mokytojo darbotvarkės dalis.

ALBAYRAKAS PAVYZDYSIME

Kaip ypač pabrėžia Terimas, baigiasi Alpaslano sutartis su savo klubu „Göztepe“. Nacionalinis futbolininkas, žaidžiantis kiekviename gynybos regione, net ir priekiniame libero, galės pasirašyti „Galatasaray“ komandą be liudijimo mokesčio. Sužinota, kad Albayrak susisieks su žaidėjo vadybininku ir bandys užbaigti perdavimą po neilgo laiko.

TARNYBOS PASLAUGOS PAŽIŪRĖTOS KARŠTOS

Kaanui Ayhanui, kuris „Galatasaray“ uždegė žalią šviesą, kitos savaitės vėl bus pradėtos derybos su „Sassuolo“. Pertraukos metu atlikta nuomos operacija buvo nesėkminga.

Tačiau Italijos klubas yra pasirengęs išsiųsti Kaaną, kuriam pastarosiomis savaitėmis sunku rasti laiko, su savo paslaugomis. Geltonai raudoni pasibels į Sassuolo duris paruošdami keletą nepaprastų formulių.

Betpas492 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

12 Comments on BETPAS492 CASİNO PİYASASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: