BETPAS495 NASIL KAYIT OLUNUR

92 ′ – Kampinio smūgio metu, kurį naudojo Oğuzhan iš kairės, Welinton ant galinio stulpelio pakilo, kamuolys liko vartininkui Ertuğrului.

89 ‘Atiba bandė įvartį iš kairės įstrižainės, jo smūgis iš toli smūgiavo į viršų iš viršaus.

83 ‘Kasımpaşa sunkiai praleidžia vidurį. Valdymas yra visiškai Beşiktaş.

78 ‘Po kamuolio, kurį Haddadi sugriebė savo aikštėje, Thelinas persikėlė iš vidurio į tolimąjį perdavimą, tačiau Ersinas pajuto pavojų, pakilo į savo aikštės vidurį ir pašalino kamuolį.

73 ‘Beşiktaşe Gökhanas Töre nusileido ant paskutinės linijos iš dešiniojo krašto ir atsidūrė viduryje, vartų srityje Larin galva galva smūgiavo į šoną.

68 ‘Nkoudou, perėmęs kamuolį kairėje baudos aikštelės pusėje, patraukė kamuolį į dešinę ir spyrė, kamuolys, atšokęs nuo gynybos, liko Ertuğrule.

61 ′ – Guckhan Töre atliktu baudos smūgiu užtvankoje Luckasseno galvą ganęs kamuolys pateko į kampą tiesiai virš stulpo.

56 ′ – Ersinas Destanoğlu išgelbėjo baudinį.

55 ‘Kasımpaşa laimėjo baudą.

51 ′ – Kasımpaşa uždarinėja. Beşiktaş bando įveikti šią uždarą gynybą.

46 ‘Prasidėjo antrasis kėlinys.

Pusės laiko rezultatas: Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

28 ‘Larinas, įsikišęs po didžiosios „Kasımpaşa“ gynybos klaidos bandydamas grįžti prie vartininko, staiga susidūrė su Ertuğrul, tačiau jo smūgio metu Kasımpaşa vartininkas tapo kamuolio savininku.

19 ‘įvartis … Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş (Aytaç)

9 ‘Hajradinovicas, kuris buvo pasiųstas į kamuolį nuo žemės už Beşiktaşo gynybos, buvo mobilizuotas tuščioje būsenoje, kamuolys buvo paliktas vartininkui Ersinui, kai jis įėjo į baudos aikštelę.

3 ‘Beşiktaşo aikštėje Josefas norėjo perkelti kamuolį per vidurį ir, priešingai, pasiliko ant žemės. Medicinos komandos dabar dirba šioje srityje.

1 ‘Rungtynės prasidėjo.

PIRMASIS 11S

Kasımpaşa: Ertuğrul, Hadergjonaj, Luckassen, Tosic, Haddadi, Sadiku, Aytaç, Hajradinovic, Koomson, Varga, Thelin

Beşiktaş: Ersin, Necip, Welinton, Vida, Nsakala, Josef, Atiba, Ljajic, Rosier, Nkoudou, Larin

Betpas495 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

8 Comments on BETPAS495 NASIL KAYIT OLUNUR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: