SULTANBET648 KAÇAK ŞİRKETLER

Vaizdai apie „Rizespor“ trenerio Bülento Uyguno kalbą savo žaidėjams persirengimo kambaryje prieš „Atakaş Hatayspor“ rungtynes ​​buvo dalijamasi su visuomene.

SIŲSTI Į SUMUDICĄ

Atitinkamais vaizdais jie jums daug pasakė. Jie manė, kad nesate geras. Bet jūs esate pakankamai stiprus, kad galėtumėte ką nors daryti savo širdimi.

Uyguno kalbos buvo interpretuojamos kaip atsakas į trenerio Mariaus Sumudicos pareiškimus, kad jie futbolininkams „neadekvatūs“.

Treneris Bülentas Uygunas, pasakęs savo žaidėjams persirengimo kambaryje prieš „Hatayspor“ rungtynes, vaizdai buvo dalijamasi su visuomene.

“JŪS JŪSŲ GALIA VISKĄ DARYTI SU Širdimi”

Savo kalboje “Aš čia, nes tikiu, kad tu geras. Esu tikras, kad ir tu esi geras. Esu tikras, kad ir tu esi geras. Taip, mūsų priešininkas yra gerbiama komanda. Visi mėgsta ir gerbia tai. Bet nugalėdamas šiandien nusipelsi daugiau pagarbos. Tu esi labai daug. Jie manė, kad tu nesi geras. Bet tu esi pakankamai stiprus, kad galėtum ką nors daryti savo širdimi. Žaisk, mėgaukis. Kovok. Kovok, kad laimėtum ir ateini čia laimėdamas. Pažadėk? “ davė žodžius.

„Uygun“ kalbos buvo interpretuojamos kaip atsakas į trenerio Mariaus Sumudicos teiginius, kad jie futbolininkams yra „nepakankami“.

Marius Sumudica: Jei Mourinho ateitų į Rize, jam nesisektų – NAUJIENOS

13 Comments on SULTANBET648 KAÇAK ŞİRKETLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*