BETPAS500 BAHİS SAYESİNDE EĞLEN

Nisan 21, 2021 12

Ndërsa kishte zhgënjim në pikët e humbura kundër Malatya në Fenerbahçe, Emre Belözoğlu, Drejtori i Ekipit A të Futbollit, paralajmëroi dhe mbrojti lojtarët e tij. “Dije që e ke vlerësuar një ekip në kapacitet shumë më të ulët se ti. “Ne do të ndalemi pas të gjithë ata që veshin JERSEY FENERBAHÇE” Sidoqoftë, këtu ne BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS500 BAHİS MOBİL

Nisan 19, 2021 9

داورانی که مسابقات هفته سی و سوم مسابقات سوپرلیگ فصل 2020-2021 را مدیریت خواهند کرد ، مشخص شدند. در هفته ای که گالاتاسرای از آن عبور خواهد کرد ، فنرباغچه و بشیکتاش برای مسابقه قهرمانی در مسابقه حساس مبارزه خواهند کرد. سهشنبه Göztepe-Rizespor | مصطفی اوگرتمن اوغلو فاتح کاراگومروک-هاتای اسپور | Volkan Bayarslan ترابزون اسپور-کایسری BETPAS YAZI DEVAMI…