BETPAS500 BAHİS SAYESİNDE EĞLEN

Nisan 21, 2021 12

Ndërsa kishte zhgënjim në pikët e humbura kundër Malatya në Fenerbahçe, Emre Belözoğlu, Drejtori i Ekipit A të Futbollit, paralajmëroi dhe mbrojti lojtarët e tij. “Dije që e ke vlerësuar një ekip në kapacitet shumë më të ulët se ti. “Ne do të ndalemi pas të gjithë ata që veshin JERSEY FENERBAHÇE” Sidoqoftë, këtu ne BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS500 CASİNO OYNAYARAK KAZAN

Nisan 20, 2021 7

Абвешчаны суддзі матчаў, якія згуляюць у пятніцу на 35-м тыдні Суперлігі. СУДЭБЫ ПЯТНІЧНЫХ МАТЧАЎ Генчлербірлігі – Сівасспор | Уміт Озцюрк Каньяспор – Кайсэрыспор | Алі Гансалан Антальяспор – Рызэспар | Suat Arslanboğa Бешыкташ – Анкарагюкю | Халіс Азкая Betpas500 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu BETPAS YAZI DEVAMI…