BETPAS509 KAÇAK İDDAA İLE KAZAN

Mayıs 14, 2021 7

Sivasspor priti në shtëpi Trabzonspor në javën e 32-të të Superligës. Megjithëse të dy ekipet gjetën pozicione në ndeshje, nuk dëgjohej asnjë gol. Asnjë tingull qëllimi në ndeshje Në luftën që përfundoi 0-0, të dy ekipet gjetën pozicione të rëndësishme në minutat e fundit. Yatabare dhe Cofie morën një karton të verdhë në Sivasspor, ndërsa BETPAS YAZI DEVAMI…