BETPAS509 EN ÇOK KAZANDIRAN SİTE

Mayıs 14, 2021 10

Mit einer Reihe von Spielen in der Liga hat die Planung der neuen Saison in Fenerbahçe begonnen. Trainer Emre Belözoğlu gab einen Bericht für zwei Spieler, die er sehr mag. Emre Belözoğlu erklärte, dass sie das Meisterschaftsrennen bis zum Ende verfolgen werden. Fenerbahçe will im kritischen Meisterschaftsrennen nicht verlieren. Die Planung für die nächste Saison BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS509 KAÇAK İDDAA İLE KAZAN

Mayıs 14, 2021 7

Sivasspor priti në shtëpi Trabzonspor në javën e 32-të të Superligës. Megjithëse të dy ekipet gjetën pozicione në ndeshje, nuk dëgjohej asnjë gol. Asnjë tingull qëllimi në ndeshje Në luftën që përfundoi 0-0, të dy ekipet gjetën pozicione të rëndësishme në minutat e fundit. Yatabare dhe Cofie morën një karton të verdhë në Sivasspor, ndërsa BETPAS YAZI DEVAMI…