BETPAS515 ÜYELİK OLUŞTUR

Mayıs 30, 2021 2

Në javën e 42-të dhe të fundit të Superligës, Beşiktaş po bën një luftë kritike me Göztepe gjatë rrugës për në kampionat. Ekipi bardhezi do të luajë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit në orën 20.30 në stadiumin Gürsel Aksel. Ndeshja, e drejtuar nga gjyqtari Fırat Aydınus, do të transmetohet drejtpërdrejt në beIN Sports. Duke BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS515 KAÇAK BAHİS ORANLARI

Mayıs 28, 2021 4

L’entusiasmo della stagione regolare è continuato con 6 partite nella NBA. I Dallas Mavericks hanno vinto la loro 34esima vittoria, battendo i Golden State Warriors 133-103 al Chase Center. DONCIC INIZIA NELLA PARTITA A Dallas, Luka Doncic ha recitato con 39 punti, 8 assist e 6 rimbalzi, mentre Tim Hardaway Jr., Dorian Finney-Smith e Nicolo BETPAS YAZI DEVAMI…