BETPAS515 ÜYELİK OLUŞTUR

Mayıs 30, 2021 2

Në javën e 42-të dhe të fundit të Superligës, Beşiktaş po bën një luftë kritike me Göztepe gjatë rrugës për në kampionat. Ekipi bardhezi do të luajë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit në orën 20.30 në stadiumin Gürsel Aksel. Ndeshja, e drejtuar nga gjyqtari Fırat Aydınus, do të transmetohet drejtpërdrejt në beIN Sports. Duke BETPAS YAZI DEVAMI…